ایکات

image

 

 

 

با عنایت به  ارائه خدماتی متفاوت و رویکردی جدید ، همچنین نگاه فنی  و تخصصی به فضا های تجاری و اداری  و ایجاد یک المان موفق،  مجتمع تجاری –اداری ایکات  جهت حفظ بیش از پیش آرامش و رفاه شهروندان  آغاز گشت .

نیاز به خدمت رسانی به  جامعه هدف ونیل به بالاترین سطح کیفیت  ارائه خدمات ، پروژه در بر اصلی  بلوار توحید گلسار در شمال شهر رشت ،طراحی شده و در حال اجراست .

 

سایت محل احداث پروژه حدود 410 متر مربع بوده و با سه براصلی امکان ایجاد یک کانسپت ویژه را مهیا نموده، به طوریکه راه های دسترسی مختلف به مجتمع ، میتواند از جاذبه های آن باشد.

 

پروژه مشتمل بر یک ساختمان 7طبقه دارای حدود  1050متر مربع فضای تجاری متمرکز ومتنوع به صورت STUDIO FLAT  بوده و دارای  4واحد اداری مدرن  به مساحت های متنوع میباشد.

ارتفاع مکفی جهت نور گیری مناسب و ایجاد فضای مطبوع با عنایت به موقعیت خاص پروژه  از ویژگی های بارز  آن خواهد بود .

در نظر گرفتن راه های دسترسی متفاوت به طبقات از جمله دو دستگاه آسانسور مدرن room less   با قابلیت جابجایی حدود سی نفر در هر پارت و راه پله های دکوراتیو اصلی و میانی در فضاها ی تجاری ، سیستم هوشمند تهویه مطبوع ، استفاده از سیستم لوله کشی پنج لایه جهت رعایت حداکثر عمر مفید تاسیسات و عایق کاری کل سیستم جهت جلوگیری از پرت حرارتی و بازده دهی حداکثری انرژی   ، پیش بینی سیستم های برق اضطراری و UPS همچنین سیستم اعلان و اطفای حریق ،از جمله امکانات مجتمع ایکات  است که در کنار دیگر امکانات رفاهی و خدمات استثنایی آن ، آسایش بهره برداران  را تضمین می کند.

نحوه طراحی و اجرای سیستم های تاسیساتی به گونه ای است که حداکثر استقلال واحد ها را برمی آوردو هزینه های مشترک بهره بردارای را به حداقل می رساند.

ایکات پارک ، مطابق با مباحث مقررات ملی ساختمان و  پیشرفته ترین استاندارد ها بنا شده است. فونداسیون جنرال رادیه برروی ریز شمع های بتنی متراکم ،  جهت بالابردن ضریب ایمنی سازه  همچنین  اسکلت فولادی قاب خمشی   از مشخصات سازه ی پروژه است.

جهت بهینه سازی مصرف و رعایت مفاد مبحث 19مقررات ساختمان ، کلیه دیواره های پروژه از بلوک سبک معدنی پومیس به صورت چهار و سه جداره  میباشد .

استفاده از بهترین متریال و مصالح ، منطبق بر اقلیم محل اجرای پروژه ، از مهمترین دغدغه های کارفرمایان و مجریان پروژه می باشد.

همچنین طراحی سقف های کاذب و نور پردازی در کلیه فضاهای تجاری و اداری   پیش بینی شده است.

طراحی منحصر به فرد و بدیع نمای  پیرامونی پروژه    نشان دهنده رتبه کاری ، نوع فعالیت و حتی طرز فکر ، ایده ها و نقطه نظرات بهره برداران و مجریان پروژه می باشد.

 

پتانسیل بالای زمین محل اجرای پروژه امکان ایجاد دسترسی های هدفمند در بهره برداری را فراهم نموده که در طراحی مورد تاکید قرار گرفته است.